PALMOVÁ RIVIÉRA – CENTRO VACANZE MIRAGE

TERMÍN: 20. – 29. 8. 2021

PROGRAM: INDIVIDUÁLNÍ

Camping CENTRO VACANZE MIRAGE**** (Via Aprutina) se nachází v samém srdci italské Palmové riviéry na malém kopci obklopeném zelení, který se postupně svažuje k písečné pláži, což umožňuje téměř z celého kempu nádherné výhledy na moře.

Ubytování je zajištěno ve 2 až 4 lůžkových apartmánech ve vzdálenosti cca 500 m od moře. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, parkovacím místem, malou terasou nebo krytou verandou (viz. popis níže) V areálu je k dispozici bazén, Wi-Fi, restaurace, bar, supermarket, prádelna (za poplatek).

Mezi areálem a písečnou pláží vede železniční trať a dálnice, které lze podejít podchodem. Pokud se Vám nechce pěšky, můžete zdarma k přepravě využít po celý den  kyvadlovou dopravu minibusem. Naši klienti mají ke každému apartmánu zdarma přidělen na pláži 1 slunečník + 2 lehátka. Pozvolný přístup do moře je vhodný i pro děti.

Ubytování:

apartmán Mono 2 (max. 2 osoby)  – obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, zděná budova, balkon, TV, Wi-Fi, lednice, WC + sprchový kout

apartmán Bilo 4  (max. 4 osoby) – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s vyklápěcí patrovou postelí a kuchyňským koutem, plocha 18 m2, zděná budova, balkon nebo terasa, TV, Wi-Fi, lednice, WC + sprchový kout

PROGRAM:

1. den odjezd z Prahy v 17 hodin z ulice Na Florenci (další nástupní místo Plzeň)
2. den kolem poledne příjezd do Centro Vacanze Mirage
3. – 8. den individuální program (v případě zájmu možnost fakultativního výletu do Fermo, Loreto…)
9. den k večeru odjezd z kempu
10. den příjezd do Prahy kolem poledne

CENA: 12 790 Kč

Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na jeho zrušení.

Pořádáno ve spolupráci s CK TRAVEL SPORT spol. s r.o.

Objednejte si zájezd

5 + 0 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.