KONCENTRAČNÍ TÁBOR DACHAU + MNICHOV

TERMÍNY: 21. 3., 25. 4. a 13. 6. 2020
PROGRAM: INDIVIDUÁLNÍ  + PROHLÍDKA MĚSTA S PRŮVODCEM

Vydejte se s námi na exkurzi do koncentračního tábora Dachau a v místním muzeu a památníku si připomeňte jedno z nejtemnějších období moderních dějin.

Prošlo tudy přes 200 000 osob různých národností. 2/3 tvořili političtí vězni, 1/3 tvořili Židé. Pobyt v táboře prý nepřežilo až 30 000 lidí. Vězněn zde byl mj. i spisovatel Josef Čapek, novinář Ferdinand Peroutka nebo kardinál Beran.

Po individuální prohlídce tábora, následuje odjezd do Mnichova, kde je možná prohlídka historického centra města společně s průvodcem, nebo si každý může užívat kouzla města sám, jak se mu líbí.

V Mnichově navštívíme Karlsplatz, kostel Frauenkirche z 15. století s vitrážemi a hrobkou, který je dominantou Mnichova, dále Marienplatz s orlojem, pivovar Hofbräuhaus, kde se scházeli nacisté. Prohlídka může pokračovat přes bývalý hrad k rezidenci Wittelsbachů s rokokovým divadlem až k Národnímu divadlu; na Feldherrnhalle – místo porážky nacistů v roce 1923 a zpět k Viktualienmarkt, kde je možno se občerstvit, nebo k nádhernému kostelu Asamkirche sv. Jana Nepomuckého….

Popis nabídky:
Odjezd: 5:30 hod. z ulice Na Florenci, Praha (další nástupní místa: Beroun, Plzeň)
Cca 10:00 – 13:00 individuální prohlídka koncentračního tábora Dachau
Cca 14:00 – 17:00 prohlídka Mnichova s českým průvodcem, či individuální volno
18:00 odjezd zpět do Prahy

Cena: 1599 Kč

Cena zahrnuje: doprava moderním vybaveným autobusem, služby profesionálního průvodce, vstup do památníku koncentračního tábora Dachau, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (na požádání zajistíme)

Objednejte si zájezd

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.