PLAYMOBIL FUN PARK

TERMÍN: 1. 6. 2019
PROGRAM: INDIVIDUÁLNÍ

V zábavním rodinném parku Playmobil Fun Park jako mávnutím kouzelného proutku ožívají oblíbené figurky firmy Playmobil. Nejen Vaše děti s nimi zažijí spoustu báječného dobrodružství. Celý park je pojatý jako jedno velké hřiště. Děti si zde zaručeně užijí skvělou zábavu, jako např. lezení, balancování, skákání, houpání nebo šplhání.

Najdete zde například velké pirátské jezero s 17 m dlouhou pirátskou lodí, rytířský hrad, westernové městečko s ukrytým zlatem, bagrovací centrum, vodní plochy s lodičkami a mlýnky, lanové věže, farmářskou vesnici, všechny známé dinosaury v životní velikosti, skluzavky a mnoho dalšího.

Nezapomeňte vzít dětem náhradní oblečení, určitě jej užijete, pokud jim dovolíte hry na vodě – je jich tam hned několik: lodičky ovládané ručně jako šlapadla, různé lávky nad vodními kanály, průchod pod vodopádem, rýžování zlata a hledání perel, jízda na vorech,…

Při špatném počasí se můžete všichni vesele pobavit v centru HOB, které se rozkládá na ploše 5.000 m2. V těchto krytých prostorách si mohou děti hrát s originálním PLAYMOBILem velikosti XXL nebo třeba se zbloudilými vikingy v moderním světě či v romantickém pohádkovém zámku nebo ve vyrabovaném rytířském hradě.

POPIS NABÍDKY
– odjezd 6:00 hod. od Smíchovského nádraží (další nástupní místa: Beroun, Plzeň, Rozvadov-Sv.Kateřina)
– cca 9:30 – 18:30 zábavní park
– následně návrat do ČR

Cena zahrnuje: dopravu vybaveným zahraničním autobusem, technický doprovod

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (na požádání zajistíme), celodenní vstupenku do zábavního parku ve výši 12€/osoba (bez rozdílu věku)

PENÍZE NA VSTUP BUDOU VYBÍRÁNY V AUTOBUSE Z DŮVODU NÁKUPU SKUPINOVÉHO VSTUPNÉHO

CENA: 990 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

0 + 1 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.