BELANTIS – ADRENALINOVÝ ZÁBAVNÍ PARK

TERMÍN: 27. 4. 2019
PROGRAM: INDIVIDUÁLNÍ

Celý park je rozdělen do několika tematických celků. Dominantou Belantisu je 38metrů vysoká pyramida s vodní skluzavkou pro čluny. Nachází se v tematickém celku „Údolí faraonů“ a nedá se díky své výšce přehlédnout. Pro menší děti je v této části parku mnoho atrakcí s pískem.

Další tematické oblasti parku jsou:

Ostrov rytířů“ – středověký hrad s horskou dráhou „Dračí jízda“ s rychlostí až 70km/h. Najdete zde také dětské hřiště a bludiště.

Pobřeží objevitelů“ – zde jsou doma piráti. Hlavní atrakcí je 13 metrů vysoký stožár na pirátské lodi, který vás vyveze až na vrchol a pustí dolů volným pádem. Děti si mohou užít pohodovou projížďku na šlapacích lodičkách.

Pláž bohů“ – v antickém Řecku naleznete unikátní atrakci „Božský let“. Je to speciální sedadlo s křídly, které můžete ovládat a tím určovat svůj let.

Zámek Belantis“ – pohádkový zámek s dětským jarmarkem plným kolotočů nebo dětským vláčkem. Tato oblast je určena hlavně pro nejmenší děti.

Země hrabat“ – obsahuje středověkou tržnici s dřevěnými středověkými budovami. Adrenalinovou atrakcí je zde „Dračí let“ – čtyři malé kolotoče vedle sebe, které rotují kolem vlastní osy a navíc je sloup vyveze do výšky. Menší děti si mohou užít např. lesní naučnou stezku.

Prérie Indiánů“ – Zde je adrenalinem velké kyvadlo, které kromě klasického kývavého pohybu, rotuje navíc kolem vlastní osy a dostane vás na chvíli do stavu beztíže. Dále se můžete projet na kánoi a děti absolvovat stezku odvahy nebo si pohladit domácí zvířátka v malé ZOO.

Říše slunečních chrámů“ – tady najdete „nejdrsnější“ horskou dráhu v Německu nazvanou HURACAN. Obsahuje jízdu kolmo dolů. Max. výška dráhy je 32 metrů nad zemí a dráha obsahuje pět přemetů. Při jízdě na HURACANU zažijete přetížení až 5G.

Většina adrenalinových atrakcí je omezena věkem nebo výškou. Bližší informace naleznete vždy u každé atrakce.

POPIS NABÍDKY:
Odjezd z Prahy v 6:30 z ulice Na Florenci (následně Lovosice, Ústí nad Labem)
Cca 10:00-17:00 zábavní park
Návrat do ČR

-doprava vybaveným zahraničním autobusem
-technický doprovod

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (na požádání zajistíme)
Vstupné (celodenní vstupné s neomezeným vstupem na všechny atrakce): děti od 3 do 17,99 let 20€, dospělí  25€

PENÍZE NA VSTUP SE VYBÍRAJÍ V AUTOBUSU Z DŮVODU NÁKUPU SKUPINOVÉHO VSTUPNÉHO.

CENA:  990 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

1 + 2 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.