PARNDORF – RÁJ NAKUPOVÁNÍ

TERMÍNY: 1. 12. 2018 a 12. 1. 2019

Outlet v Parndorfu je zcela jiný než jiná outletová centra, která znáte. Neměli byste tam totiž koupit starší kolekci než tu loňskou a většina modelů je k dostání téměř ve všech velikostech. S trochou štěstí si můžete koupit skutečný unikát. Celé outletové městečko vypadá jako velká vesnice, kterou lemuje gigantické parkoviště.

Sortiment je skutečně obrovský, pokrývá dámské, pánské a dětské oděvy, obuv, doplňky, hodinky, šperky, sportovní zboží, spodní prádlo, bytové doplňky i kosmetiku. Značky jako Mango, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Escada, Desigual, Aldo, Gant, Diesel a další jsou v části samostatných obchodů v podloubí. Stejně jako luxusnější část outletu, kde lze nalézt značky takových módních domů jako je třeba Gucci, Burberry, Prada, Hugo Boss, Calvin Klein, Joop, Armani a mnoho dalších. Součástí areálu je i hala, kde jsou další obchody pod jednou střechou.

Myslíte si, že takové světoznámé značky nemohou být zlevněny? Naopak! V Designer outletu můžete koupit třeba kabelku Prada s 60% slevou! Lidí je zde sice stále hodně, ale za ty výhodné nákupy to přece jen stojí.

POPIS NABÍDKY
– odjezd z Prahy v 5:30 hod. od Smíchovského nádraží
– další nástupní místo: Brno – Olympie (cca 7:45)
– předpokládaný odjezd z Parndorfu v 17:00 h

CENA: 990 Kč

Cena zahrnuje: dopravu vybaveným autobusem, welcome drink, mapu obchodů v nákupním centru, služby módního poradce v autobuse

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (na požádání zajistíme), po dohodě možnost využít služeb módního poradce přímo v obchodech (ideálně pro skupinky 3-5 lidí)

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

5 + 2 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.