VÍKENDOVÉ KOUPÁNÍ V BIBIONE/CAORLE

Termíny:  

Caorle: 9. – 11. 8. 2019
Bibione: 16. – 18. 8. 2019
Caorle: 23. – 25. 8. 2019

BIBIONE je jedno z nejoblíbenějších letovisek Jadranu. Několik kilometrů dlouhá a místy až 200 metrů široká pláž se zlatavým jemným pískem potěší stejně jako  moře, které je zde mělké a mírné. Mořská voda je zde bohatá na jód a soli, proto Bibione navštěvují turisté i v rámci ozdravných pobytů.

Užívejte si sluníčka, osvěžujícího moře a vytoužené pohody. Pokud nechcete být jenom u moře, navštivte třeba místní Lunapark a užijte si spoustu zábavy. Projděte si nejmladší část města s moderním Lido dei Pini nebo navštivte klidnější část Lido del Sole.

Ve večerních hodinách máte možnost nákupů a návštěvy restaurací.

CAORLE patří mezi nejoblíbenější letoviska Jadranu a platí za historickou perlu pobřeží Benátska. Caorle je původně rybářské městečko na severu Itálie. Jeho zvláštností jsou kanály, které slouží mimo jiné jako přístaviště lodí a jachet. Pobřeží totiž lemují pouze pláže, veškeré rybářské i turistické lodě kotví právě v kanálech ve městě. Těmito kanály Caorle připomínají Benátky.

Živé městečko je protkáno restauracemi a plážovými bary. Naleznete zde pohádkové pláže a úžasně čisté moře. Navíc efektivně využijete svůj volný čas – večer vyjedete, celý den strávíte na pohádkové pláži a další den dopoledne jste zase doma.

POPIS NABÍDKY
– odjezd z Prahy ve 21:00 hod. z ulice Na Florenci
– příjezd do letoviska cca kolem 9.hod
– předpokládaný odjezd kolem 22. hodiny
– doprava vybaveným autobusem
– technický doprovod
– možnost sjednání cestovního pojištění

CENA: 1850 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

3 + 4 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.