ADVENT V DRÁŽĎANECH

NEDĚLNÍ TERMÍN: 16. 12. 2018
PROGRAM: INDIVIDUÁLNÍ

Individuální prohlídka historické části Drážďan, návštěva zámeckého komplexu Zwinger dílem barokní architektonické školy ve stylu Versailles a loretánský kostel Frauenkirche, za války zničen nálety a po třináctileté rekonstrukci  znovu otevřen v roce 2005. Návštěva adventního trhu Striezelmarkt s tradicí rukodělných řemesel, řezbáři, lužické látky s modrotiskem, ochranné hvězdy, perník z perníkářského města Pulsnitz a samozřejmě pravé drážďanské štoly. Symbolem trhu Striezelmarkt je kromě nezbytného vánočního stromku, pohádkového hradu a zdobeného oblouku zejména 14 metrů vysoká vánoční pyramida, která se dostala i do Guinessovy knihy rekordů. Pro děti je otevřen Švestkáčův dům, kreativní pekárna pro tvoření a hnětení překrásným dobovým kolotočem nebo dětská železnice.

POPIS NABÍDKY
– odjezd 9:30 hod. z ulice Na Florenci
– předpokládaný odjezd z Drážďan v 19h
– doprava vybaveným autobusem
– technický doprovod

– možnost sjednání cestovního pojištění

UPOZORNĚNÍ: Většina obchodů má v Německu v neděli zavřeno. Např. nákupní pasáž „Centrum Galerie“ a tedy i obchodní dům PRIMARK !!!

Cena: 520 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu

Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

1 + 4 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.