DRÁŽĎANY – ADVENTNÍ NÁKUPY

Páteční termíny: 26. 11., 3. 12., 10. 12. a  17. 12. 2021
Sobotní termíny: 27 .11., 4. 12., 11. 12. a 18. 12. 2021
Nedělní termín: 5. 12. 2021

PROGRAM: INDIVIDUÁLNÍ

Vydejte se s námi  pořídit dárky pro Vaše blízké v některém z mnoha obchodních center, včetně nákupů v oblíbeném obchodním domě PRIMARK. Nelze vynechat ani návštěvu adventního trhu Striezelmarkt s tradicí rukodělných řemesel, kde jsou řezbáři, lužické látky s modrotiskem, ochranovské hvězdy, perník z perníkářského města Pulsnitz a samozřejmě pravé drážďanské štoly. Symbolem trhu Striezelmarkt je kromě nezbytného vánočního stromku, pohádkového hradu a zdobeného oblouku zejména 14 metrů vysoká vánoční pyramida, která se dostala i do Guinessovy knihy rekordů. Pro děti je otevřen Švestkáčův dům, kreativní pekárna pro tvoření a hnětení, překrásný dobový kolotoč nebo dětská železnice.

Možná je i individuální prohlídka historické části Drážďan, návštěva zámeckého komplexu Zwinger, který je dílem barokní architektonické školy ve stylu Versailles, dále stojí za vidění loretánský kostel Frauenkirche, který byl za války zničen nálety a po třináctileté rekonstrukci znovu otevřen v roce 2005 a mnoho dalšího.

POPIS NABÍDKY
– odjezd z Prahy  v 8:00 hod. z ulice Na Florenci
– předpokládaný odjezd z Drážďan v 17 h
– doprava vybaveným autobusem
– technický doprovod

– možnost sjednání cestovního pojištění

UPOZORNĚNÍ: Obchody v Německu mají běžně v neděli zavřeno. Otevřeno bude výjimečně pouze v adventní neděli 5. 12. od 12h. Odjezd z Prahy bude tedy posunut na 8:30. Dne 4. 12., kdy se koná vyhlášená Štolová slavnost, bude odjezd naopak již v 7:30.

Cena:  590 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu.
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

3 + 2 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.