RAKOUSKO – NĚMECKO – ORLÍ HNÍZDO

TERMÍN: 15. 7. – 17. 7. 2016
PROGRAM: TŘÍDENNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZD

1. den: Odjezd v 5:30 z Prahy přes dolní Dvořiště do Salzburku, který je zapsaný v seznamu UNESCO. Po příjezdu (cca v 11h) prohlídka historického centra města – Getreidegasse, kde se narodil a bydlel W. A. Mozart, pevnost Hohensalzburg, Salcburský chrám, Františkánský kostel, klášterní areál Sv. Petra, Rezidence a Mirabellská zahrada na druhé straně Salzachu s Pegasovou kašnou, přírodním divadlem, růžovým vrškem a zahradou s barokními trpaslíky. Ubytování, večeře (3chodové menu)

2. den: Po snídani (švédské stoly) odjezd do Krimmlu přes Gerlospass (1507m) na prohlídku největších vodopádů Rakouska na řece Krimmler Ache, výjezd na Grossglockner – Hochalpenstrassen, výhled na 37 hor vyšších než 3000 m. Návrat do hotelu, večeře (3chodové menu).

3. den: Po snídani (švédské stoly) odjezd do Německa do Berchtesgadenu, výjezd kyvadlovou dopravou na Kehlstein – k Hitlerovu „Orlímu hnízdu“. Při zpáteční cestě zastávka s krátkou procházkou v okolí jezera Königsee. Návrat do Prahy cca ve 23 h.

POPIS NABÍDKY
– odjezd 5:30 hod. z ulice Na Florenci
– doprava vybaveným autobusem
– 2x ubytování s polopenzí (3 hvězdičkový hotel v tyrolském stylu, 2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
– pojištění CK proti úpadku
– profesionální průvodce

– možnost sjednání cestovního pojištění
– doporučené kapesné na vstupy cca 50 €

Termín:

15. 7. – 17. 7. 2016

CENA: 7200 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

0 + 1 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.