DRÁŽĎANY – letní výprodeje

TERMÍN: 27. 7. 2019
PROGRAM: INDIVIDUÁLNÍ

Drážďany jsou díky své přírodní poloze a nádherným barokním stavbám nazývány polabskou Florencií. Toto druhé největší saské město je již od 13. stol. významným centrem obchodu a kultury. Staletí rozvoje, budování ale i válek a jiných pohrom se bezpochyby podepsala velkou měrou na pestrosti a malebnosti této historické metropole. Rázným zlomem v dějinách Drážďan byla 2. světová válka, kdy bylo v únoru 1945 bombardováním a následným požárem zničeno více než 60% města.     Místní obyvatelé se však touto tragédií nenechali zlomit a postavili město znovu od základu. Při návštěvě Drážďan byste si tedy  rozhodně neměli nechat ujít návštěvu Zwingeru, Semperovy opery nebo luteránského kostela  Frauenkirche.

Častým cílem výletů bývá v poslední době kromě památek i nákupní centrum Altmarkt Galerie se stovkami obchodů a slavná nákupní třída Prager Strasse s oblíbeným šestipatrovým obchodním centrem Karstadt.   Díky nízké ceně a módnímu vzhledu zboží konkuruje v posledních letech firmám ve svém odvětví irský oděvní maloobchod PRIMARK, jehož obchodní dům se v Drážďanech také nachází.

POPIS NABÍDKY
– odjezd 8:00 hod. z ulice Na Florenci
– předpokládaný odjezd z Drážďan v 17 h
– doprava vybaveným autobusem
– technický doprovod

– možnost sjednání cestovního pojištění

CENA:  520 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu
Zájezd se uskuteční pouze při minimální obsazenosti 25 osob.

Objednejte si zájezd

1 + 1 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.