REGENSBURG – NÁKUPY S MOŽNOSTÍ PROHLÍDKY MĚSTA

TERMÍN: 4. 8. 2016
PROGRAM: NÁKUPY  A INDIVIDUÁLNÍ PROHLÍDKA MĚSTA S PRŮVODCEM

Vydejte se s námi na celodenní výlet do historického bavorského města Regensburg (Řezno). Průvodce Vám řekne něco ke zdejšímu kamennému mostu přes Dunaj, který byl kdysi počítán mezi středověké divy světa, a který je bohužel v současné době v rekonstrukci. Uvidíte gotický dóm sv. Petra, patricijské domy, kostely… Nachází se zde také rodinné sídlo rodu Thurn-Taxis, pozůstatky  římského tábora Castra Regina a mnoho dalších památek. V historickém centru tohoto jedinečného města, které je od roku 2006 zapsáno na seznamu UNESCO, se nachází více než 900 památkově chráněných domů. Regensburg nadchne svou pohostinnou atmosférou a jedinečným kouzlem.

Během individuálního volna můžete navštívit nejstarší „klobáskárnu“ světa (Wurstkuchl), která se nachází u Kamenného mostu, a ochutnat tak zdejší proslavenou křupavou bavorskou klobásu se zelím a hořčicí. Hořčici Händelmaier, která je proslavená nejen v Německu, ale i po celém světě, si pak můžete zakoupit ve speciálním Händlmaierově obchodě.

Zároveň Vám nabízíme možnost výhodných nákupů v jednom z největších nákupních center v Německu – Donau-Einkaufszentrum.

POPIS NABÍDKY
– odjezd Praha 6:00 hod. ze Smíchovského nádraží
– další odjezdová místa: Beroun, Plzeň
– doprava vybaveným autobusem
– profesionální průvodce
– možnost sjednání cestovního pojištění

Termín:
4. 8. 2016

CENA: 850 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

2 + 6 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.