LEGOLAND – ČESKÝ DEN

TERMÍN: 28. 9. 2019
PROGRAM:
Odjezd: ve 3:00 z ulice Na Florenci, Praha (cca ve 4:00 odjezd z Plzně)
Cca 9:30 – 18:00 volný program v LEGOLAND
18:00 odjezd z LEGOLAND

POPIS NABÍDKY:  Skvělý zábavní park pro malé i velké návštěvníky

Splňte si dětský sen a ocitněte se s námi alespoň na okamžik ve světě stavebnice LEGO. Německý LEGOLAND se nachází v malém městečku Günzburg, které je vzdáleno necelých 500 km od Prahy. V roce 2012 byl oceněn jako jeden z nejlepších zábavních parků pro děti v Evropě.

Areál LEGOLAND nabízí více než 50 atrakcí a je rozdělen do devíti jednotlivých tematických parků. Celý park je postaven z více než 50 000 000 LEGO kostiček. Od roku 2016 je v areálu možno navštívit  4D kino !

.

MINILAND – je srdcem LEGOLAND,ve kterém je zobrazen svět v měřítku 1:20. Můžete si zde prohlédnout  zmenšeniny evropských měst a staveb včetně všech nepatrných detailů a to za zvukového i pohybového doprovodu.

Země rytířů –zde se setkáte s úchvatnými hrady, statečnými rytíři, zlými draky…. Za příplatek si můžete vyzkoušet i rýžování zlata. Užijte si jednu z mnoha atrakcí této části parku.

LEGO City – zde můžete vyzkoušet závody rychlých aut, výlet na malých lodičkách nebo jiné adrenalinové jízdy. Zaujme Vás jistě i továrna, kde se před vašimi zraky vyrábějí LEGO kostičky.

Imaginace – zde můžete zapojit svoji fantazii a kreativitu a postavit si, co vás zrovna napadne. Na velkém DUPLO hřišti mohou i ti nejmenší návštěvníci objevovat svůj talent.

Dobrodružná země – vydejte se džípem na LEGO SAFARI za více než 90 zvířaty v životní velikosti, do tajemné jeskyně či na další skvělé atrakce.

Amazon je nejnovější tematická část německého LEGOLAND. Můžete se zde seznámit se stovkami ryb a jiných vodních živočichů, které žijí v exotické Amazonii.

Pirátský svět – staňte se pirátem na jedné z mnoha atrakcí

LEGO X-treme – je část plná adrenalinu. Můžete zde závodit třeba na rychlých vodních člunech nebo si následně pro sklidnění vyrobit vlastního robota.

LEGO NINJAGO World (novinka roku 2017) – ponořte se do světa a staňte se sami ninjou. Trénujte důležité dovednosti ninjů, než se vydáte do velkého finále v interaktivní 4D jízdní atrakci LEGO NINJAGO The Ride.

Tento den je navíc mimořádně u příležitosti státního svátku České republiky dne 28.9.2019  připraven speciální program: atrakce, které kvůli jazykové bariéře nebývají využívány, budou tento den také v českém jazyce! Například jízda vláčkem LEGOLAND® Express, prohlídka továrny LEGO® Fabrik nebo kurz pro malé řidiče v Hyundai LEGOLAND Fahrschule.

Díky tomuto zájezdu získáváte výraznou akční skupinovou slevu na vstupné !

VSTUP NA NĚKTERÉ ATRAKCE může být omezen věkem, či výškou dětí

kompletní rozpis atrakcí: http://www.legoland.de/cs/

CENA:  1999 Kč

Cena zahrnuje:

doprava vybaveným autobusem

vstupenku do LEGOLAND na celý den s neomezeným vstupem na všechny atrakce

technický doprovod

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění (na požádání zajistíme)

Pořádáno ve spolupráci s CK Pazderka. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících (40 osob), vyhrazujeme si právo na jeho zrušení.

Objednejte si zájezd

5 + 3 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.