JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ – HINTERSTODER

TERMÍNY: 29. 1., 12. 2. a 5. 3. 2022

PROGRAM: INDIVIDUÁLNÍ

Hinterstoder leží v Horních Rakousech a je jedním z nejlépe dostupných alpských lyžařských středisek. Ve výšce 600 – 2000 m.n.m. zde naleznete vynikající sněhové podmínky. I přes svou relativně malou velikost (40 km tratí) Hinterstoder nabízí široký výběr tratí – od modrých, přes červené až po závodní černou Hannes Trinkl Weltcupstrecke, na které se pravidelně jezdí závody Světového poháru. Ve středisku Hinterstoder jsou i dva boulové svahy a svahy pro freeride. Do lyžařského areálu vyjedete přímo z obce kabinkovou lanovkou přímo z obce Hinterstoder. Kabinka končí na široké nezalesněné planině Hutterer Boden ve výšce 1.400 m, odtud vedou další vleky do druhého patra areálu a navíc na Hutterer Boden najdete množství restaurací s terasami a výhledem na sjezdovky. Z kabinky můžete přestoupit na rychlou 6-ti sedačku, která končí pod vrcholem hory Hütterer Hoss (1.858 m). Dolů se můžete svézt po trasách všech obtížností od černé až po rodinnou modrou sjezdovku, sjezd zpět do obce Hinterstoder nabízí nadstandardních 1 200m převýšení.

POPIS NABÍDKY:
– odjezd z Prahy ( 2:15 stanice metra A Strašnická – 2:35 Florenc – 3:00 Smíchovské nádraží)
– další odjezdová místa: Benešov, Tábor, České Budějovice
– doprava vybaveným autobusem,
– technický doprovod
– možnost sjednání cestovního pojištění

CENA: 890 Kč

Cena za skipas: Uvedené ceny jsou platné pro jednotlivce. Pro skupinu od 21 osob možná sleva (cena za osobu při zakoupení skipasu v rámci skupiny je uvedena v závorce)

Dospělý: 51 € (42 €)
Junior (2003 – 2006) nebo Student (narozen po roce 1996): 41 € (35 €)
Dítě (2007 – 2015): 23 € (21,50 €)
Dítě (rok narození 2016 a mladší) lyžuje při koupi dospělého skipasu pouze za cenu 4€ (Kids card mini).

Vratná záloha na skipas: 2€

PLATBA ZA SKIPAS BUDE VYBÍRÁNA V AUTOBUSU V € Z DŮVODU MOŽNÉHO NÁKUPU SKIPASŮ ZA ZVÝHODNĚNOU SKUPINOVOU CENU.

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

0 + 4 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.