ADVENTNÍ VÍKEND V MAĎARSKU

TERMÍN: 2.12. – 3.12 2017 VYPRODÁNO
PROGRAM: 2DENNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZD

1.den: odjezd v 6 hod.  přes Bratislavu do Györu. Prohlídka barokního města ležícího na soutoku tří řek s průvodcem. Návštěva vánočních trhů s ochutnávkou místních specialit. Dále pokračujeme směrem k Budapešti se zastávkou ve velké nákupní zóně před Budapeští. Možnost nákupu maďarských specialit /salámy,  klobásy,vína, papriky atd./ Ve večerních hodinách příjezd na hotel. Ubytování,večeře individuální volno. Možnost večerní projížďky lodí po Dunaji.

2.den: po snídani odjezd do centra Budapešti, navštívíme Gellértův Vrch, odtud pojedeme až na Náměstí Hrdinů, podíváme se na nádvoří zámku Vajdahunyad, přejedeme po nejkrásnější budapešťské třídě /třída Andrássyho/ a vystoupíme z autobusu poblíž centra, odtud pokračujeme procházkou až k úplnému centru města-náměstí Vörösmartyho, kde se konají největší vánoční trhy s programem a vším, co k tomu patří. Následuje individuální program.

V odpoledních hodinách – cca 16 hod. odjezd směr Praha, příjezd ve večerních hodinách – cca ve 23 hod.

CENA ZAHRNUJE: dopravu vybaveným autobusem , 1x ubytování s polopenzí ve 3***hotelu, pojištění CK proti úpadku, služby průvodce

CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění, příplatek 500 Kč při obsazení dvoulůžkového pokoje jednou osobou, vstupné do objektů

DOPORUČENÉ KAPESNÉ:10000-forintů kurz roku 2016/900kč/ na vstupy a občerstvení. Pokud chcete nakupovat místní speciality, doporučujeme si vyměnit více peněz dle vlastního uvážení. Cena za loď 8,40 €.

CENA: 2800 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

1 + 0 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.