ZA KRÁSAMI TYROLSKA – INNSBRUCKA

TERMÍN:29. 7. – 31. 7. 2016
PROGRAM: TŘÍDENNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZD

1. den: Odjezd z Prahy v 5:30, příjezd k jezeru Chimsee, výlet lodí na ostrov Herreninsel, kde se nachází jeden z velkolepých zámků Ludvíka II., vybudovaný po vzoru francouzských Versailles. Prohlídka paláce a přilehlých zahrad. Další zastávka bude ve starobylém Kufsteinu s mohutnou hraniční pevností ukrývající největší venkovní varhany na světě. Přejezd na ubytování, večeře (3chodové menu).

2. den: Po snídani (švédské stoly) následuje exkurze do sýrárny s ochutnávkou a možností nákupu. Dále exkurze do stříbrných dolů poblíž historického města Schwaz a program u horského jezera Achensee. Výjezd lanovkou k Erfutské chatě (1834 m), která je výchozím bodem pro turistiku v pohoří Rofan. Navštívíme vyhlídkovou plošinu s krásným výhledem na jezero a Zillertalské Alpy. Návrat na ubytování a večeře (3chodové menu).

3. den:Po snídani (švédské stoly) bude následovat prohlídka Innsbrucku – Maria Theresien Strasse, Zlatá stříška, Dvorní kostel, barokní dóm sv. Jakuba… Poté navštívíme renesanční zámek Ambras spojený především s postavou arcivévody Ferdinanda II. (bohaté sbírky zbroje a brnění, okrasná zahrada ve francouzském stylu). Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

POPIS NABÍDKY
– odjezd 5:30 hod. z ulice Na Florenci
– doprava vybaveným autobusem
– 2x ubytování s polopenzí (3 hvězdičkový hotel v tyrolském stylu)
– profesionální průvodce
– pojištění CK proti úpadku

– možnost sjednání cestovního pojištění
– doporučené kapesné na vstupy cca 55 €

Termín:
29. 7. – 31. 7. 2016

CENA: 7100 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

1 + 2 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.