KVĚTINOVÉ KORZO AMSTERDAM

TERMÍN: 22.4.-24.4.2016

PROGRAM:  PROHLÍDKA MĚSTA S PRŮVODCEM

Holandsko je zemí větrných mlýnů, tulipánů, sýrů, poldérů a vodních kanálů. Alegorický průvod – květinové korzo se koná v den narozenin královny. Původně se jednalo o prezentaci konce jarní květinové sezóny, průvod alegorických vozů zdobených tisícovkami řezaných květů. Dnes je to fascinující podívaná na krásu květin. Květinové korso – začíná ráno v Noordwijku a končí v Haarlemu.

1.den, odjezd z ČR ve večerních hodinách

2.den, Ráno příjezd do Keukenhofu –na ploše 32 ha lesoparků, světoznámý park s barevnou paletou květin. Fakultativně je možná cesta lodí po kanálech mezi kvetoucími políčky i lány kvetoucích narcisů, tulipánů a hyacintů. Navštívíme květinové korzo – jedinečný zážitek s průvodem alegorických vozů zdobených květy. Jedinečné seskupení květin s různými trvalkami a vodními plochami, kvetoucími keři, starými stromy a uměleckými pracemi sochařů, tvoří neopakovatelnou podívanou.
Prohlídka Amsterdamu – „Benátek severu“, kde kontrastem hlavních tříd jsou tichá romantická zákoutí či měšťanské domy lemované kanály. Možnost návštěvy Rembrandtova dům, kostela Westerkerk s hrobem Rembrandta, náměstí Haag, čínskou čtvrť, náměstí Dam s královským palácem, brusírnu diamantů… Možnost projíždky lodí po grachtech (kanály ze 17. století, zapsány na seznamu UNESCO). Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

POPIS NABÍDKY

Odjezd ve večerních hod. z ulice Na Florenci

doprava vybaveným autobusem, technický doprovod

služba průvodce

odjezdy: Praha

možnost  sjednání cestovního pojištění

TERMÍN:  22.4. – 24.4.2016

Cena: 2400 KČ

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

7 + 1 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.