DRÁŽĎANY – ADVENTNÍ NÁKUPY

Páteční termíny: 29. 11., 6. 12. a  13. 12. 2019
Sobotní termíny:  30. 11. (vyprodáno), 7. 12. a 14.12. 2019
Nedělní termín: 8. 12. 2019

PROGRAM: INDIVIDUÁLNÍ

Možná individuální prohlídka historické části Drážďan, návštěva zámeckého komplexu Zwinger dílem barokní architektonické školy ve stylu Versailles a loretánský kostel Frauenkirche, za války zničen nálety a po třináctileté rekonstrukci znovu otevřen v roce 2005 a mnoho dalšího včetně nákupů v oblíbeném obchodním domě PRIMARK. Návštěva adventního trhu Striezelmarkt s tradicí rukodělných řemesel, řezbáři, lužické látky s modrotiskem, ochranné hvězdy, perník z perníkářského města Pulsnitz a samozřejmě pravé drážďanské štoly. Symbolem trhu Striezelmarkt je kromě nezbytného vánočního stromku, pohádkového hradu a zdobeného oblouku zejména 14 metrů vysoká vánoční pyramida, která se dostala i do Guinessovy knihy rekordů. Pro děti je otevřen Švestkáčův dům, kreativní pekárna pro tvoření a hnětení překrásným dobovým kolotočem nebo dětská železnice.

POPIS NABÍDKY
– odjezd z Prahy  v 8:00 hod. z ulice Na Florenci
– předpokládaný odjezd z Drážďan v 17 h
– doprava vybaveným autobusem
– technický doprovod

– možnost sjednání cestovního pojištění

UPOZORNĚNÍ: Obchody v Německu mají běžně v neděli zavřeno. Otevřeno bude výjimečně pouze v adventní neděli 8. 12. 2019 (PRIMARK od 12h )!!!

Cena:  590 Kč

Pořadatel si vyhrazuje změnu programu.
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

1 + 7 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.