LEGOLAND – STAR WARS DAY

TERMÍN: 2. 6. 2018
PROGRAM: Individuální

Odjezd: ve 3:00 z ulice Na Florenci, Praha (ve 4:00 odjezd z Plzně)
Cca 9:30 – 19:00 volný program v LEGOLAND
19:00 odjezd z LEGOLAND

POPIS NABÍDKY:  Skvělý zábavní park pro malé i velké návštěvníky

Splňte si dětský sen a ocitněte se s námi alespoň na okamžik ve světě stavebnice LEGO. Německý LEGOLAND se nachází v malém městečku Günzburg, které je vzdáleno necelých 500 km od Prahy. V roce 2012 byl oceněn jako jeden z nejlepších zábavních parků pro děti v Evropě.

Tento den je navíc mimořádně zasvěcen filmu Star Wars!

Potkáte zde oblíbené postavy ze Star Wars, se kterými se můžete vyfotografovat. Areálem budou znít známé melodie z filmu…nebo můžete obdivovat spoustu modelů z různých dílů Star Wars postavených z LEGA.

Areál LEGOLAND nabízí více než 50 atrakcí a je rozdělen do osmi jednotlivých tematických parků. Celý park je postaven z více než 50 000 000 LEGO kostiček.

MINILAND – je srdcem LEGOLAND,ve kterém je zobrazen svět v měřítku 1:20. Můžete si zde prohlédnout  zmenšeniny evropských měst a staveb včetně všech nepatrných detailů a to za zvukového i pohybového doprovodu.

Země rytířů –zde se setkáte s úchvatnými hrady, statečnými rytíři, zlými draky…. Za příplatek si můžete vyzkoušet i rýžování zlata. Užijte si jednu z mnoha atrakcí této části parku.

LEGO City – zde můžete vyzkoušet závody rychlých aut, výlet na malých lodičkách nebo jiné adrenalinové jízdy. Zaujme Vás jistě i továrna, kde se před vašimi zraky vyrábějí LEGO kostičky.

Imaginace – zde můžete zapojit svoji fantazii a kreativitu a postavit si, co vás zrovna napadne. Na velkém DUPLO hřišti mohou i ti nejmenší návštěvníci objevovat svůj talent.

Dobrodružná země – vydejte se džípem na LEGO SAFARI za více než 90 zvířaty v životní velikosti, do tajemné jeskyně či na další skvělé atrakce.

Amazon je nejnovější tematická část německého LEGOLAND. Můžete se zde seznámit se stovkami ryb a jiných vodních živočichů, které žijí v exotické Amazonii.

Pirátský svět – staňte se pirátem na jedné z mnoha atrakcí

LEGO X-treme – je část plná adrenalinu. Můžete zde závodit třeba na rychlých vodních člunech nebo si následně pro sklidnění vyrobit vlastního robota.

Od roku 2016 je novinkou 4D kino !

VSTUP NA NĚKTERÉ ATRAKCE může být omezen věkem, či výškou dětí
Kompletní rozpis atrakcí: http://www.legoland.de/cs/

CENA:  1499 Kč

Cena zahrnuje:
doprava vybaveným autobusem
celodenní vstupenka na všechny atrakce
technický doprovod

Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění (možno na požádání zajistit)

Pořádáno ve spolupráci s CK Pazderka. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.
Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Objednejte si zájezd

0 + 1 = ?